8 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Blåvand. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Blåvand er to nye fritidshuse blevet sat til salg. Det første ligger på Fyrvej 45 og er et imponerende fritidshus med en kvadratmeterpris, der afspejler husets store areal på 376 m².
Dette rummelige hjem har seks værelser og ligger på en generøs grund på 8890 m². Prisen er sat til 15.750.000 DKK.
På Kollemarken 73 finder vi det andet fritidshus. Med et areal på 250 m² fordelt på seks værelser, tilbyder dette hus også en rummelig oplevelse. Grunden fremhæves ved sin størrelse på 1860 m².
Huset på Kollemarken 73 er prissat til 11.800.000 DKK. Begge hjem tilbyder rummelige alternativer for dem, der søger plads og luksus i Blåvand.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.