Hovænget 13 og 3 andre boliger er kommet til salg denne uge i Blåvand - se boligerne her.

dato

4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Blåvand. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Blåvand er to nye boliger lige kommet på markedet. Først er der villaen på Hovænget 13, som tilbyder 158 kvadratmeter fordelt på 7 værelser. Denne rummelige bolig ligger på en grund på 700 kvadratmeter og har en udbudspris på 2.245.000 kr.

Den månedlige ejerudgift for villaen ligger på 2.149 kr., hvilket gør den til et attraktivt valg for dem, der ønsker et rummeligt hjem uden for store månedlige omkostninger.

En anden mulighed er fritidshuset på Skovbrynet 4. Denne ejendom står til salg for 1.950.000 kr. og har et areal på 90 kvadratmeter, fordelt på 4 værelser, og er ideel til dem, der ønsker et hyggeligt tilflugtssted.

Huset ligger på en meget stor grund på 2.528 kvadratmeter, hvilket giver rig mulighed for udendørs aktiviteter og privatliv. Fritidshuset lover at være en perfekt oase for dem, der søger afslapning i naturskønne omgivelser.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga